Opis zajęćLOW IMPACT AEROBIK

Trening typowo wydolnościowy, średnio zaawansowany. Polega na łączeniu prostych kroków w układy choreograficzne, co poprawia koordynację układu ruchowego oraz pamięć ruchową. Zajęcia redukują tkankę tłuszczową, poprawiają ogólną kondycję, poprawiają koordynację ruchową.
pokaż inne zdjęcia


AERO DANCE

W lekcji dance łączymy kroki, ruchy i gesty różnych stylów tanecznych: LATINO, HIP HOP, AFRO, JAZZ i inne. Dzięki tym zajęciom zmniejszysz poziom tkanki tłuszczowej, poprawisz koordynację ruchową, a przede wszystkim potańczysz przy super muzie!!!
pokaż inne zdjęcia
STEP AEROBIK

To forma ćwiczeń z wykorzystaniem specjalnej platformy, celem treningu jest stymulacja wydolności układu krążenia i oddychania oraz pobudzenie przemian tłuszczowych.

Wchodzenie i schodzenie z platformy angażuje szczególnie mięśnie pośladkowe i mięśnie ud. Zajęcia są szczególnie atrakcyjne i urozmaicone ze względu na niezliczoną ilość kombinacji kroków wykonywanych na stepie.
pokaż inne zdjęcia
BODY BALL

Zajęcia z wykorzystaniem dużych piłek rehabilitacyjnych łączą ze sobą wzmacnianie mięśni z relaksem i rozciąganiem. Piłki umożliwiają ćwiczenia przy odciążonym kręgosłupie, aktywizują mięśnie głębokie. Trening BODY BALL doskonale wpływa na kształtowanie smukłej sylwetki i poprawia umiejętność czucia ciała w przestrzeni czyli propriorecepcję.
pokaż inne zdjęcia
ABT (brzuch/uda/pośladki)

Podczas zajęć kształtujemy zarówno wytrzymałość jak i siłę mięśniową. Po części aerobowej w której łączymy proste kroki w choreografię, przechodzimy do wzmacniania szczególnie kłopotliwych dla pań okolic brzucha, ud i pośladków. W zajęciach wykorzystujemy piłki małe, piłki duże, hantelki, taśmy.
pokaż inne zdjęcia